Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز تقدیر نامه فوتسال psd

طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز تقدیر نامه فوتسال با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون دیگر می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز تقدیر نامه آماده و قابل ویرایش فوتسال با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح تقدیر نامه آماده و قابل ویرایش فوتسال ارائه شده در این پست با فرمت psd و کیفتی بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش  تقدیر نامه فوتسال با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۳۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده تقدیر نامه قابل ویرایش فوتسال با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۱ در ۲۹ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون گرافیکی می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده تفدیر نامه قابل ویرایش فوتسال با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش تقدیر نامه فوتسال با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۹ مگا بایت می باشد که می توانید در یک فایل zip آن را دریافت کنید.

طرح لایه باز تقدیر نامه فوتسال psd

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده تقدیر نامه فوتسال قابل ویرایش با فرمت psd و کیفتی بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو  پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تقدیر نامه فوتسال psd
طرح لایه باز تقدیر نامه فوتسال psd

 

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 10 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com