Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ تراکت تبلیغاتی تراکت مهد کودک طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی مهد کودک psd

طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی مهد کودک psd

طرح لایه باز و آماده تراکت ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی مهد کودک ها با فرمت psd و کیفیت بالا با رنگ های شاد مناسب جهت چاپ بر روی کاغذ های ۸۰ گرم و ۱۳۵ گرم گلاسه می باشد.

از ویزگی های این طرح لایه باز و آماده تراکت تبلیغاتی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح آماده تراکت تبلیغاتی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده تراکت تبلیغاتی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۵۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا ارائه شده در این پست شامل دو طرح پشت و رو می باشد که در دو فایل psd به صورت جداگانه قرار گرفته است.
  • این طرح لایه باز و آماده تراکت تبلیغاتی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز A4 با رزولیشن ۳۰۰dpi طراحی و ارائه شده است که می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده تراکت تبلیغاتی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۹۰ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی مهد کودک psd

جهت دانلود این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش تراکت تبلیغاتی مهد کودک با رنگ های متنوع و فانتزی با فرمت psd پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی مهد کودک psd
طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی مهد کودک psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 90 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com