Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی فست فود psd

طرح لایه باز و آماده تراکت تبلیغاتی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی فست فود ها و آشپزخانه های خانگی و رستوران ها با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون دیگر می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی و آماده فست فود ها با فرمت psd کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • طرح لایه باز و آماده تراکت فست فود ها و رستوران ها با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • طرح لایه باز و آماده تراکت تبلیغاتی رستوران ها و آشپزخانه های خانگی و رستوران ها با فرمت psd و کیفیت بالا شامل بیش از 50 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده تراکت تبلیغاتی فست فود ها با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 21 در 29 سانتیمتر با رزولیشن 300dpi مناسل جهت چاپ و طراحی های گوناگون و طراحی های تبلیغاتی می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده تراکت تبلیغاتی رستوران ها و آشپزخانه های خانگی و رستوران ها با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده تراکت تبلیغاتی فست فود ها با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 30 مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی فست فود psd

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده تراکت تبلیغاتی رستوران ها و فست فود ها با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی فست فود psd
طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی فست فود psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 30 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com