Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح لایه باز تبلیغاتی سه بعدی psd

طرح لایه باز تبلیغاتی سه بعدی psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز تبلیغاتی سه بعدی با فرمت psd بوده که می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی سه بعدی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح تبلیغاتی سه بعدی کاملا لایه باز و با فرمت psd بوده که می توانید در نرم افزار فتوشاپ آن را اجرا کرده و هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح تبلیغاتی سه بعدی کاملا لایه باز ارائه شده در این پست با فرمت psd بیش از ۱۰۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح تبلیغاتی سه بعدی کاملا لایه باز مناسب برای طراحی در سایز ۲۹ در ۱۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی سه بعدی با فرمت psd تنها ۲۷ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز تبلیغاتی سه بعدی

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی سه بعدی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تبلیغاتی سه بعدی psd
طرح لایه باز تبلیغاتی سه بعدی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 27 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما