Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ بنر تبلیغاتی مشاغل طرح لایه باز تابلوی محصولات فرهنگی psd

طرح لایه باز تابلوی محصولات فرهنگی psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز تابلوی محصولات فرهنگی با فرمت psd می باشد که می توانید هر گونه تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.

از ویژگی های این طرح لایه باز تابلوی محصولات فرهنگی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند سردر و تابلوی محصولات فرهنگی با فرمت psd و کاملا لایه باز می باشد و شما می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • این طرح لایه باز بکگراند سردر و تابلوی محصولات فرهنگی با فرمت psd متشکل از بیش از ۱۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح لایه باز سردرد و تابلوی محصولات فرهنگی با فرمت psd ارائه شده در این لحظه در سایز ۲۵۰ در ۶۵ سانتیمتر و با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ بنر می باشد.
  • این طرح لایه باز تابلو محصولات فرهنگی با فرمت psd اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز تابلوی محصولات فرهنگی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۳۱ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز تابلوی محصولات فرهنگی

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند تابلو محصولات فرهنگی با فرمت psd و در سایز مناسب بنر فرهنگی بنر لایه باز فرهنگی بنر فروشگاه فرهنگی بنر لایه باز فروشگاه محصولات فرهنگی طرح لاهی باز بنر لایه باز فروشگاه محصولات فرهنگی طرح لایه باز تابلو فرهنگی با کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تابلوی محصولات فرهنگی psd
طرح لایه باز تابلوی محصولات فرهنگی psd

طرح لایه باز تابلوی محصولات فرهنگی psd
طرح لایه باز تابلوی محصولات فرهنگی psd
ابراهیم قلی پور

1 دیدگاه دربارهٔ «طرح لایه باز تابلوی محصولات فرهنگی psd»

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 131 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com