Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح لایه باز بکگراند گل فروشی psd

طرح لایه باز بکگراند گل فروشی psd

طرح لایه باز بکگراند گل فروشی psd

طرح لایه باز و آماده بکگراند ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز و آماده بکگراند گل فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت طراحی های کودکانه نیز می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده بکگراند گل فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند آماده گل فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید از آن در انواع طراحی های تبلیغاتی گل فروشی و یا مهد کودک ها استفاده کنید.
  • بکگراند گل فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب برای مهد کودک ها در سایز ۳۳ در ۲۵ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده بکگراند گل فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۳۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ است.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده بکگراند مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی گل فروشی و یا طراحی های کودکانه مهد کودک ها تنها ۱۳ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بکگراند مناسب فعالیت های تبلیغاتی گل فروشی پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز بکگراند گل فروشی psd
طرح لایه باز بکگراند گل فروشی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 13 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما