Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح لایه باز بکگراند آماده طبیعت psd

طرح لایه باز بکگراند آماده طبیعت psd

طرح لایه باز بکگراند آماده طبیعت

طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز بکگراند آماده طبیعت با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون گرافیکی فانتزی تبلیغاتی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش بکگراند طبیعت با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند آماده و قابل ویرایش طبیعت با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید و یا از المان های آن در طراحی های گوناگون خود استفاده نمایید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش بکگراند طبیعت با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 20 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش بکگراند طبیعت با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 30 در 19 سانتیمتر با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحی گوناگون گرافیکی فانتزی می باشد.
  • حجم طرح لایه باز بکگراند آماده و قابل ویرایش طبیعت با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 85 مگا بایت می باشد که می توانید در یک فایل zip آن را دریافت نموده و هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه ها در نرم افزار فتوشاپ اعمال کنید.

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش بکگراند طبیعت با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز بکگراند آماده طبیعت

طرح لایه باز بکگراند آماده طبیعت psd
طرح لایه باز بکگراند آماده طبیعت psd

ابراهیم قلی پور

1 دیدگاه دربارهٔ «طرح لایه باز بکگراند آماده طبیعت psd;

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 85 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com