Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز بنر محرم مراسمات عزاداری psd

طرح لایه باز ارائه شده در این پست از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز بنر محرم مراسمات عزاداری با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بنر محرم مراسمات عزاداری با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح لایه باز بنر محرم مناسب برای مراسمات عزاداری و بنرهای شهری با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده که می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بنر شهری و بنر پشت سن محرم مراسمات عزاداری با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۸ لایه کاملا تفکیک شده و با کیفیت بالا می باشد.
  • این طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش محرم مناسب برای مراسمات عزاداری با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • این طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش محرم مناسب برای بنر های شهری و یا مراسمات عزاداری با فرمت psd در سایز ۳۰۰ در ۲۰۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ بنر می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بنر محرم مناسب برای مراسمات عزاداری محرم و صفر با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۵۶ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز بنر محرم مراسمات عزاداری

جهت دانلود این طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش محرم مراسمات عزاداری با فرمت psd و کیفیت بالا پس ازم مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بنر محرم صفر بنر لایه باز محرم صفر بنر پشت سن محرم بنر پشت منبر محرم

طرح لایه باز بنر محرم مراسمات عزاداری psd
طرح لایه باز بنر محرم مراسمات عزاداری psd

طرح لایه باز بنر محرم مراسمات عزاداری psd
طرح لایه باز بنر محرم مراسمات عزاداری psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 156 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com