Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز پوستر طرح لایه باز بنر شهری روز درختکاری psd

طرح لایه باز بنر شهری روز درختکاری psd

طرح لایه باز و آماده بنر شهری ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز بنر شهری روز درختکاری با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده بنر شهری روز درختکاری با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بنر شهری روز درختکاری با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده بنر شهری روز درختکاری با فرمت psd پیش از ۱۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • در طراحی این طرح لایه باز و آماده بنر شهری روز درختکاری با فرمت psdو کیفیت بالا از ۴ حدیث حضرت محمد ص و یک آیه از قرآن کریم پیرامون اهمیت درخت استفاده شده است.
  • این طرح لایه باز بنر شهری روز درختکاری با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۱۴۰ در ۲۰۰ سانتیمتر با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون گرافیکی شهری می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده بنر شهری روز درختکاری با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز بنر شهری روز درختکاری با فرمت psd کیفیت بالا تنها ۶ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز بنر شهری روز درختکاری

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بنر شهری روز درختکاری طرح لایه باز روز درختکاری با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

روز درختکاری بنر روز درختکاری بنر لایه بار روز درختکاری طرح لایه باز بنر روز درختکاری طرح لایه باز بنر شهری روز درختکاری بنر گرامی داشت روز درختکاری بنر لایه باز گرامی داشت روز درختکاری

طرح لایه باز بنر شهری روز درختکاری psd
طرح لایه باز بنر شهری روز درختکاری psd

 

طرح لایه باز بنر شهری روز درختکاری psd
طرح لایه باز بنر شهری روز درختکاری psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 6 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com