Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز بنر شهری حماسه نه دی psd

طرح لایه باز و آماده بنر شهری ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز و آماده بنر شهری حماسه نه دی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در راهپیمایی های بزرگ نه دی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده بنر شهری حماسه نه دی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بنر شهری حماسه بزرگ نه دی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده بنر شهری حماسه نه دی با فرمت psdو کیفیت بالا بیش از ۱۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز بنر شهری آماده و قابل ویرایش حماسه نه دی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۳۰۰ در ۱۰۰ سانتیمتر با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گرامی داشته روز نه دی برای ادارت و موسسات فرهنگی می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده بنر شهری حماسه بزرگ نه دی با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده بنر شهری حماسه بزرگ نه دی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۷۶ مگا بایت می باشد که می توانید آن را در یک فایل zip دریافت کرده و هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.

طرح لایه باز بنر شهری حماسه نه دی

جهت دانلود این طرح لایه باز بنر شهری آماده و قابل ویرایش حماسه نه دی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز بنر شهری حماسه نه دی psd
طرح لایه باز بنر شهری حماسه نه دی psd

ابراهیم قلی پور

1 دیدگاه دربارهٔ «طرح لایه باز بنر شهری حماسه نه دی psd»

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 76 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com