Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز بنر تسلیت psd

طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز بنر تسلیت مناسب برای نسب بر سر در منازل اقوامی که یکی از عزیزان خود را از دست داده اند می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش تسلیت با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بنر آماده و قابل ویرایش تسلیت ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش بنر تسلیت با فرمت psd بیش از بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش تسلیت با فرمت psd اختصاصی بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش بنر تسلیت با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۵۰ در ۸۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۷۲dpi مناسب جهت چاپ بنر می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش تسلیت با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو تنها ۶۱ مگا بایت می باشد که می توانید در یک فایل zip آن را دریافت و مورد استفاده قرار دهید.

طرح لایه باز بنر تسلیت psd

جهت دانلود این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش بنر تسلیت طرح اعلامیه با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بنر تسلیت

طرح لایه باز بنر تسلیت psd
طرح لایه باز بنر تسلیت psd

طرح لایه باز بنر تسلیت psd
طرح لایه باز بنر تسلیت psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 61 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com