Taking too long? Close loading screen.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ تراکت تبلیغاتی تراکت آموزشگاه طرح لایه باز بروشور و پوستر با سه فرم +psd

طرح لایه باز بروشور و پوستر با سه فرم +psd

 طراح عزیز سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو آقای ابراهیم قلی پور برای این پست سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک بروشور و پوستر بسیار زیبا و جذاب با سه بخش مختلف برای تایپ متن شما دوستان عزیز را به طور کاملا لایه باز آماده دانلود کرده است. این طرح کاملا لایه باز بروشور که تصویر آن را در زیر نیز مشاهده می کنید شامل سه بخش است که اگر به صورت پشت و روی کاغذ چاپ شود به شش ستون برای نوشتن متن تبلیغاتی مراکز آموزشی و تربیتی پرورشی  شما دوستان تبدیل می شود. این بروشور تبلیغاتی مناسب برای یک مؤسسه آموزشی و تربیتی طراحی شده است و مشاغل مرتبط مانند مراکز مشاوره نیز می توانند به راحتی از این بروشور برای کارهای تبلیغاتی خود استفاده کنند. این طرح کاملا لایه باز بروشور را نیز می توان با کمی تغییرات به عنوان پوستر نیز استفاده کرد. فرمت طراحی شده این طرح لایه باز بروشور و پوستر psd و روزلیشن آن نیز ۳۰۰dpi می باشد که باعث می شود به راحتی بتوانید آن را در سایز های گوناگون استفاده کنید. امیدواریم با پیشنهادات خود ما را در ارائه بهتر هر چه بهتر خدمات یاری کنید. شما دوستان می توانید این طرح لایه باز بروشور و پسور را در یک فایل zip از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو دریافت کنید و هر گونه تغییر مد نظرتان را در آن اعمال کنید.

دانلود طرح لایه باز بروشور و پوستر با سه فرمت و بکگراند قرمز با فرمت psd و رزولیشن ۳۰۰dpi

برای دانلود این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش با کیفیت بروشور و پوستر با سه فرمت برای مراکز مشاوره یا مراکز آموزشی باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

طرح لایه باز بروشور و پوستر با سه فرم +psd

طرح لایه باز بروشور و پوستر با سه فرم +psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 7 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما