Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز استند روز معلم-۳ psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز استند روز معلم-۳ با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت طراحی و چاپ بنر و پلات می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز استند آماده و قابل ویرایش روز معلم با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح آماده استند روز معلم با فرمت psd و کیفیت بالا و کیفیت بالا این پست کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید تغییرات مد نظر خود را در آن اعمال کنید جهت چاپ بنر و پلات از آن استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز استند روز معلم با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح لایه باز استند آماده و قابل ویرایش روز معلم با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۹۰ در ۲۰۰ سانتیمتر با رزولیشن ۷۲dpi مناسب جهت چاپ بنر و پلات و طراحی های گوناگون تبلیغاتی گرافیکی می باشد.
  • طرح لایه باز استند آماده و قابل ویرایش روز معلم با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ بنر و پلات اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز استند آماده و قابل ویرایش روز معلم با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۷ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز استند روز معلم-۳ psd

جهت دانلود این طرح لایه باز استند روز معلم با فرمت psd و مناسب جهت چاپ بنر و پلات با کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز استند روز معلم-3 psd
طرح لایه باز استند روز معلم-۳ psd

طرح لایه باز استند روز معلم-3 psd
طرح لایه باز استند آماده و قابل ویرایش روز معلم-۳ psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 7 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com