Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز استند روز معلم-۲ psd

طرح لایه باز استند روز معلم

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز استند روز معلم-۲ با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون گرافیکی بوده که به راحتی می توانید تغییرات مد نظرتان را در نرم افزار فتوشاپ اعمال کنید.

از ویژگی های این طرح لایه باز استند روز معلم با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بنر و پلات استند روز معلم با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بنر و پلات استند روز معلم با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش بوده که می توانید از آن در طراحی های خود استفاده کنید.
  • طرح لایه باز بنر و پلات استند آماده و قابل ویرایش روز معلم با فرمت psd و کیفیت بالا ارائه شده در سایت تخصصی گرافیک وطن فتو اختصاصی بوده و تنها از این سایت می توانید آن را دانلود کنید.
  • طرح لایه باز استند آماده و قابل ویرایش روز معلم با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ بنر و پلات در سایز ۹۰ در ۲۰۰ سانتیمتر با رزولیشن ۷۲dpi بوده که می توانید با کیفیت بالا آن را چاپ کنید.
  • حجم این طرح لایه باز بنر و پلات روز معلم با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۵ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز استند روز معلم-۲ psd

جهت دانلود طرح لایه باز بنر و پلات استند آماده و قابل ویرایش روز معلم با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز استند روز معلم-2 psd
طرح لایه باز استند روز معلم-۲ psd

طرح لایه باز استند روز معلم-2 psd
طرح لایه باز استند بنر آماده و قابل ویرایش روز معلم-۲ psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 25 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com