Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز استند رحلت حضرت محمد psd

طرح لایه باز و آماده استند ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز استند رحلت حضرت محمد ص با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون گرافیکی مذهبی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز استند رحلت حضرت محمد با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بنر استند رحلت پیامبر مکرم اسلام با فرمت psd و کیفیت بالا لایه باز بوده و به راحتی می توانید از آن در طراحی ها و چاپ بنر تسلیت رحلت حضرت محمد استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بنر استند رحلت پیامبر مکرم اسلام با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۴ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز استند آماده رحلت حضرت محمد با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۹۰ در ۲۰۰ سانتیمتر با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز استند آماده رحلت حضرت رسول با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۰ مگا بایت می باشد.
  • دانلود طرح استند پیامبر مکرم اسلام در ادامه مطلب در یک فایل zip مقدور است

طرح لایه باز استند رحلت حضرت محمد

جهت دانلود این طرح لایه باز استند رحلت پیامبر مکرم اسلام ص با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو جهت استفاده در ادارات و موسسات خصوصی پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بنر رحلت حضرت محمد بنر رحلت حضرت رسول طرح لایه باز رحلت حضرت رسول طرح لایه باز بنر استند رحلت حضرت رسول طرح لایه باز استند حضرت رسول بنر رحلت پیامبر

طرح لایه باز استند رحلت حضرت محمد psd
طرح لایه باز استند رحلت حضرت محمد psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 20 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com