Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز استند دهه فجر psd

طرح لایه بازی را که برای این لحظه در سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو ارائه داده ایم یک طرح کاملا آماده و قابل ویرایش از طرح لایه باز استند دهه فجر با فرمت psd می باشد که می توانید در نرم افزار فتوشاپ آن را اجرا کنید.

از ویژگی های این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش استند دهه فجر با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح ارائه شده به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر به صورت استند ایستاده طراحی شده است و این طرح استند دهه فجر کاملا لایه باز و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح کاملا لایه باز استند دهه فجر بیش از ۵ لایه قابل تفکیک و ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز استند آماده و قابل ویرایش دهه فجر در سایز ۲۰۰ سانتیمتر در ۹۰ سانتیمتر و مناسب برای استند های ایستاده طراحی و ارائه شده است.
  • رزولیشن این طرح لایه باز استند دهه فجر ۵۰dpi و مناس برای چاپ بنر می باشد.(با تغییر رزولیشن آن به ۳۰۰dpi می توانید آن را به صورت پلات یا لمینت نیز چاپ کنید.)
  • این طرح لایه باز استند آماده و قابل ویرایش دهه فجر با فرمت psd کاملا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز استند طراحی شده برای دهه فجر تنها ۱۸ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز استند دهه فجر

جهت دانلود این طرح لایه باز استند طراحی شده برای دهه فجر بنر شهری ۲۲ بهمن با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

بنر دهه فجر بنر ۲۲ بهمن طرح لایه باز دهه فجر طرح لایه باز ۲۲ بهمن بنر لایه با دهه فجر بنر ۲۲ بهمن

طرح لایه باز استند دهه فجر psd
طرح لایه باز استند دهه فجر psd

طرح لایه باز استند دهه فجر psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 19 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما