Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز اعلامیه طرح لایه باز آماده محفل ۳۰ روز با قرآن psd

طرح لایه باز آماده محفل ۳۰ روز با قرآن psd

طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز آماده محفل ۳۰ روز با قرآن با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون مراسمات و محفل های قرآن در ماه مبارک رمضان می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش محفل ۳۰ روز با قرآن در ماه مبارک رمضان با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح آماده و قابل ویرایش محقل انس با قرآن در ماه مبارک رمضان با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش محفل ۳۰ روز با قرآن در ماه مبارک رمضان با فرمت psd شامل بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • طرح لایه باز آماده محفل ۳۰ روز با قرآن در ماه مبارک رمضان با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۱۴۰ در ۲۰۰ سانتیمتر با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون مراسمات و محفل های انس با قرآن می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش محفل انس با قرآن در ماه مبارک رمضان اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش محفل انس با قرآن در ماه مبارک رمضان تنها ۸۳ مگابایت می باشد.

طرح لایه باز آماده محفل ۳۰ روز با قرآن

جهت دانلود این طرح لایه باز آماده محفل ۳۰ روز با قرآن در ماه مبارک رمضان با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز آماده محفل 30 روز با قرآن psd
طرح لایه باز آماده محفل ۳۰ روز با قرآن psd

طرح لایه باز آماده محفل 30 روز با قرآن psd
طرح لایه باز آماده محفل ۳۰ روز با قرآن psd
ابراهیم قلی پور

2 دیدگاه دربارهٔ «طرح لایه باز آماده محفل ۳۰ روز با قرآن psd»

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 83 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com