Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح سه بعدی جهان در دست psd

طرح سه بعدی جهان در دست psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح سه بعدی جهان در دست با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز سه بعدی جهان در دست با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند سه بعدی جهان در دست با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند سه بعدی جهان در دست با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح بکگراند سه بعدی جهان در دست با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز در سایز ۲۹ در ۱۹ سانتیمتر و مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون با رزولیشن ۳۰۰dpi می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز سه بعدی جهان در دست با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۶۳ مگا بایت می باشد.

طرح سه بعدی جهان در دست

جهت دانلود این طرح لایه باز سه بعدی جهان در دست با فرمت psd و کیفیت بالا با لایه های کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح سه بعدی جهان در دست psd
طرح سه بعدی جهان در دست psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 63 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما