Taking too long? Close loading screen.

.

طرح سه بعدی شهر رویایی psd

 طرح سه بعدی شهر رویایی psd

طرح ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح کاملا لایه باز و جذاب سه بعدی از شهر رویایی می باشد که می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید و یک کارت ویزیت جذاب برای مشاورین املاک طراحی کنید.

از ویژگی های این طرح سه بعدی شهر رویایی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح سه بعدی شهر رویایی ارائه شده در این پست کاملا لایه باز بوده و شما می توانید از هر کدام لایه های آن در طراحی های مختلف خود استفاده کنید و به راحتی این طرح را به یک کارت ویزیت جذاب برای مشاورین املاک تبدیل کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح سه بعدی شهر رویایی مناسب برای طراحی کارت ویزیت مشاورین املاک بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • این طرح لایه باز سه بعدی شهر رویایی مناسب برای طراحی کارت ویزیت مشاورین املاک در سایز ۴۴ در ۲۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب برای طراحی ها و چاپ ارائه شده است.
  • حجم این طرح لایه باز شهر رویایی مناسب برای طراحی کارت ویزیت مشاورین املاک تنها ۱۴۰ مگا بایت است.

جهت دانلود این طرح سه بعدی شهر رویایی مناسب برای طراحی کارت ویزیت مشاورین املاک با فرمت psd و کاملا لایه باز با کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح سه بعدی شهر رویایی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 140 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com