Taking too long? Close loading screen.

.

طرح سه بعدی سکوی برتر psd

 طرح سه بعدی سکوی برتر psd

طرح لایه باز ارائه شده در این پست یک طرح سه بعدی سکوی برتر مناسب برای طراحی های گوناگون تبلیغاتی با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح سه بعدی کاملا لایه باز سکوی برتر با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح سه بعدی سکوی برتر کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در آن اعمال کنید و یا از لایه های آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • این طرح سه بعدی سکوی برتر کاملا لایه باز دارای بیش از ۷۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل استفاده در طراحی های گوناگون دیگر می باشد.
  • این طرح سه بعدی سکوی برتر کاملا لایه باز با فرمت psd در سایز ۲۹ در ۱۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت فعالیت های تبلیغاتی گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح سه بعدی سکوی برتر با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۶ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح سه بعدی سکوی برتر به صورت کاملا لایه باز و با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح سه بعدی سکوی برتر psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 16 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما