Taking too long? Close loading screen.

.

طرح سه بعدی رتبه بندی psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح سه بعدی رتبه بندی با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز سه بعدی رتبه بندی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح لایه باز  سه بعدی رتبه بندی با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید یا از آن در طراحی های گوناگون استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز سه بعدی رتبه بندی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۳۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح بکگراند سه بعدی رتبه بندی با فرمت psd و کیفیت بالا به صورت کاملا لایه باز در سایز ۲۹ در ۱۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح بکگراند سه بعدی رتبه بندی با فرمت psd و کیفیت بالا به صورت لایه باز تنها ۱۴ مگا بایت می باشد.

طرح سه بعدی رتبه بندی

جهت دانلود این طرح سه بعدی رتبه بندی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح سه بعدی رتبه بندی psd
طرح سه بعدی رتبه بندی psd


Deprecated: get_the_author_email از نگارش2.8.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از get_the_author_meta('email') استفاده نمایید. in /home/vatanpho/public_html/wp-includes/functions.php on line 4713
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 14 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com