Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی طرح لایه باز تبلیغاتی طرح تبلیغاتی گوشی نوکیا با فرمت psd

طرح تبلیغاتی گوشی نوکیا با فرمت psd

سایت تخصصی گرافیک وطن فتو برای این پست خود یک طرح تبلیغاتی کاملا لایه باز و با کیفیت بالا را برای گوشی های موبایل نوکیا با لینک مستقیم آماده دانلود کرده است. این طرح تبلیغاتی شامل یک مدل از گوشی های همراه نوکیا می باشد که از آن می توان به عنوان آیکن در طرح های گوناگون خود به آسانی استفاده کنید. این طرح تبلیغاتی گوشی همراه نوکیا کاملا لایه باز و با فرمت psd می باشد که به راحتی در نرم افزار فتوشاپ اجرا شده و هر گونه تغییر و یا جابه جایی را که مایل به انجام آن هستید را می توانید اعمال کنید. این طرح تبلیغاتی با کیفیت ۳۰۰dpi می باشد که همین امر سبب خواهد شد تا آن را به سایزهای بسیار بزرگ نیز تبدیل کرده بی آن که کمی از کیفیت آن کاسته شود. این طرح تبلیغاتی گوشی همراه نوکیا دارای آیکن های خطوط نورانی و پروانه های زیبایی می باشد که می تواند به شما در طراحی های آینده کمک بسیار زیادی کند.

دانلود رایگان طرح تبلیغاتی گوشی همراه نوکیا با خطوط نورانی و پروانه های زیبا با فرمت psd

برای دانلود رایگان طرح تبلیغاتی گوشی همراه نوکیا با خطوط نورانی و طرح پروانه و لینک مسقتیم از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو به ادامه مطلب مراجعه کنید.

طرح تبلیغاتی گوشی نوکیا با فرمت psd

دانلود رایگان بهترین و با کیفیت ترین و کمیاب ترین psd ها از تخصصی وطن فتو

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 10 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما