Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح تبلیغاتی لوازم ورزش در خانه psd

طرح تبلیغاتی لوازم ورزش در خانه psd

 طرح تبلیغاتی لوازم ورزش در خانه psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه یک طرح تبلیغاتی از لوازم ورزش در خانه با فرمت psd و کیفیت بالا دارای لایه های گوناگون و تفکیک شده قابل ویرایش می باشد.

  • طرح تبلیغاتی ارائه شده لوازم ورزش در خانه این پست یک طرح کاملا لایه باز بوده که به راحتی می توانید هر گونه تغییرات مد نظر خود را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • این طرح لایه باز تبلیغاتی لوازم ورزش در خانه با فرمت psd بوده و در نرم افزار فتوشاپ قابل اجرا و ویرایش می باشد.
  • تعداد لایه های به کار رفته در این طرح تبلیغاتی لوازم ورزش در خانه با فرمت psd بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز تبلیغاتی لوازم ورزش در خانه با فرمت psd در سایز ۲۹ در ۱۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi و مناسب جهت طراحی های گوناگون می باشد.
  • این طرح لایه باز تبلیغاتی لوازم ورزش در خانه با فرمت psd با حجم ۱۵ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز تبلیغاتی لوازم ورزش در خانه با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز مناسب پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح تبلیغاتی لوازم ورزش در خانه psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 15 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما