Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز تقویم تقویم 94 psd طرح تبلیغاتی تقویم 94 فروشگاه کامپیوتر psd

طرح تبلیغاتی تقویم 94 فروشگاه کامپیوتر psd

طرح تبلیغاتی تقویم 94 فروشگاه کامپیوتر psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز و تبلیغاتی تقویم 94 مناسب برای فروشگاه های کامپیوتر با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و تبلیغاتی تقویم 94 مناسب برای فروشگاه های کامپیوتر با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح تبلیغاتی تقویم 94 مناسب برای فروشگاه های کامپیوتر با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده که شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و تبلیغاتی تقویم 94 مناسب برای فروشگاه کامپیوتر با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 150 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز و تبلیغاتی تقویم 94 مناسب برای فروشگاه های کامپیوتر با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 42 در 26 سانتیمتر و با رزولیشن 300dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • این طرح لایه باز و تبلیغاتی تقویم 94 مناسب برای فروشگاه های کامپیوتر با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز و تبلیغاتی تقویم 94 مناسب برای فروشگاه های کامپیوتر با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 10 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز و تبلیغاتی تقویم 94 مناسب برای فروشگاه کامپیوتر با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تقویم 96

طرح تبلیغاتی تقویم 94 فروشگاه کامپیوتر psd
طرح تبلیغاتی تقویم 94 فروشگاه کامپیوتر psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 10 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com