Taking too long? Close loading screen.

.

طرح تبلیغاتی تقویم 94 ست عروس داماد psd

طرح تبلیغاتی تقویم 94 ست عروس داماد psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح تبلیغاتی تقویم 94 مناسب برای مشاغل مرتبط با برگزاری مراسم عروسی و یا آرایشگاه زنانه با فرمت psd و کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز تبلیغاتی تقویم 94 با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح تبلیغاتی تقویم 94 مناسب برای مشاغل مرتبط با برگزاری مراسمات عروسی با فرمت psd و کیفیت بالا به صورت کاملا لایه باز بوده که می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح تبلغاتی تقویم 94 مناسب برای آرایشگاه های زنانه با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 150 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز تبلیغاتی تقویم 94 مناسب برای مشاغل مرتبط با عروسی با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • این طرح لایه باز تبلیغاتی تقویم 94 مناسب برای آرایشگاه های زنانه با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 26 در 42 سانتیمتر و با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ می باشد.
  • حجم این طرح لاهی باز تبلیغاتی تقویم 94 مناسب برای مشاغل مرتبط با برگزاری مجالس عروسی و یا آرایشگاه های زنانه با فرمت psd تنها 10 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز تبلیغاتی تقویم 94 مناسب برای آرایشگاه های زنانه با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تقویم 96

طرح تبلیغاتی تقویم 94 ست عروس داماد psd
طرح تبلیغاتی تقویم 94 ست عروس داماد psd

ابراهیم قلی پور

1 دیدگاه دربارهٔ «طرح تبلیغاتی تقویم 94 ست عروس داماد psd;

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 10 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com