Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح بکگراند کودکانه و مهد کودک psd

طرح بکگراند کودکانه و مهد کودک psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه یک طرح بکگراند کودکانه و مهد کودک با فرمت psd مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون مهد های قرآنی می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند کودکانه و مهدکودک با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند کودکانه مهد کودک با فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز بوده که می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند کودکانه و مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند کودکانه و مهد کودک با فرمت psd در سایز ۳۰ در ۳۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند کودکانه و مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۴۶ مگا بایت می باشد.

طرح بکگراند کودکانه و مهد کودک

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند کودکانه و مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح بکگراند کودکانه و مهد کودک psd
طرح بکگراند کودکانه و مهد کودک psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 47 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما