Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح بکگراند طبیعت در بهار psd

طرح بکگراند طبیعت در بهار psd

 طرح بکگراند طبیعت بهار psd

طرح بکگراندی ارائه شده در این پست با توجه به نزدیک شدن به روزهای بهاری یک طرح کاملا لایه باز از بکگراند مرتبط با طبیعت در بهار با فرمت psd می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند طبیعت در بهار با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند طبیعت در بهار کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در آن اعمال کنید و یا از آیکن های به کار رفته در آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند طبیعت بهاری با فرمت psd بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند طبیعت در بهار در سایز ۴۰ در ۲۶ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند طبیعت در بهار با فرمت psd تنها ۴۷ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند طبیعت در بهار با فرمت psd و با حجم مناسب و با کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب باید بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 47 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما