Taking too long? Close loading screen.

.

طرح بکگراند ست اداری psd

طرح بکگراند ست اداری psd

طرح آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک بکگراند ست اداری به صورت کاملا لایه باز و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ شامل کارت ویزیت طرح پاکت نامه و طرح سربرگ با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند آماده و قابل ویرایش ست اداری با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند آماده و قابل ویرایش ست اداری کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • این طرح لایه باز بکگراند ست اداری با فرمت psd بوده و در نرم افزار فتوشاپ قابل اجرا و ویرایش می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند آماده و قابل ویرایش ست اداری شامل کارت ویزیت، پاکت نامه و سربرگ بیش از 20 لایه کاملا تفکیک شده و با کیفیت می باشد.
  • این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش بکگراند ست اداری شامل کارت ویزیت، پاکت نامه و سربرگ در سایز بزرگ و با کیفیت بسیار بالا طراحی و ارائه شده است.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند ست اداری با فرمت psd شامل کارت ویزیت، طرح پاکت نامه و سربرگ تنها 1 مگا بایت می باشد که می توانید در ادامه مطلب و در یک فایل zip آن ها را یک جا دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.

بکگراند ست اداری

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند آماده و قابل ویرایش ست اداری با کیفیت بالا و فرمت psd قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب باید بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح بکگراند ست اداری psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 1 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com