Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح بکگراند تبلیغاتی سه بعدی طبیعت psd

طرح بکگراند تبلیغاتی سه بعدی طبیعت psd

طرح بکگراند تبلیغاتی سه بعدی طبیعت و با فرمت psd بوده که می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.

از ویژگی های این طرح بکگراند تبلیغاتی سه بعدی طبیعت با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند تبلیغاتی سه بعدی طبیعت با فرمت psd با لایه های کاملا تفکیک شده می باشد و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی سه بعدی طبیعت با فرمت psd بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی سه بعدی طبیعت با فرمت psd در سایز ۲۵ در ۱۶ سانتیمتر و با رزولییشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی سه بعدی طبیعت با فرمت psd تنها ۲۵ مگا بایت است.

طرح بکگراند تبلیغاتی سه بعدی طبیعت

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی سه بعدی طبیعت با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح بکگراند تبلیغاتی سه بعدی طبیعت psd
طرح بکگراند تبلیغاتی سه بعدی طبیعت psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 25 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما