Taking too long? Close loading screen.

.

طرح بنر مراسمات عزاداری دهه فاطمیه psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بنر مراسمات عزاداری دهه فاطمیه با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ بنرهای شهری و استفاده در مراسمات عزاداری می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بنر مراسمات عزاداری دهه فاطمیه با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بنر شهری مراسمات عزاداری دهه فاطمیه با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده بنر مراسمات عزاداری دهه فاطمیه با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده بنر مراسمات عزاداری دهه فاطمیه با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۱۴۰ در ۲۰۰ سانتیمتر با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده بنر مراسمات عزاداری شهادت حضرت فاطمه الزهرا س با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز بنر شهری مراسمات عزاداری دهه فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه الزهرا با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۵۹ مگا بایت می باشد.

طرح بنر مراسمات عزاداری دهه فاطمیه

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بنر شهری شهادت حضرت فاطمه و مراسمات عزاداری دهه فاطمیه با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

شهادت حضرت فاطمه بنر پشت سن فاطمیه بنر پشت منبر فاطمیه بنر لایه باز فاطمیه طرح لایه باز فاطمیه

طرح بنر مراسمات عزاداری دهه فاطمیه psd
طرح بنر مراسمات عزاداری دهه فاطمیه psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 59 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com