Taking too long? Close loading screen.

.

طرح آماده بنر پشت منبر محرم psd

طرح لایه باز و آماده بنر ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح آماده بنر پشت منبر محرم با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بنر پشت منبر آماده و قابل ویرایش محرم با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح آماده بنر پشت منبر محرم با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بنر پشت منبر و سن آماده و قابل ویرایش محرم با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح لایه باز بنر پشت منبر و سن آماده و قابل ویرایش محرم با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۰۰ در ۱۴۰ سانتیمتر با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.
  • طرح لایه باز بنر آمادهو قابل ویرایش پشت منبر با فرمت psd و کیفیت بالا ارائه شده در این پست اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده بنر پشت منبر محرم و صفر با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۵۵ مگا بایت می باشد.

طرح آماده بنر پشت منبر محرم

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بنر پشت منبر محرم با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح آماده بنر پشت منبر محرم psd
طرح آماده بنر پشت منبر محرم psd

طرح آماده بنر پشت منبر محرم psd
طرح آماده بنر پشت منبر محرم psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 155 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com