Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی طرح لایه باز مناسبتی طرح آماده بنر شهری ولادت امام سجاد psd

طرح آماده بنر شهری ولادت امام سجاد psd

طرح لایه باز و آماده بنر شهری ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک طرح لایه باز وطن فتو یک طرح آماده بنر شهری ولادت امام سجاد علیه السلام با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.

طرح آماده بنر شهری ولادت امام سجاد psd
طرح آماده بنر شهری ولادت امام سجاد psd

طرح آماده بنر شهری ولادت امام سجاد

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده بنر ولادت امام سجاد علیه السلام با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح آماده بنر ولادت امام سجاد علیه السلام با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده بنر ولادت امام سجاد علیه السلام با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده بنر ولادت امام سجاد علیه السلام با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۰۰ در ۱۴۰ سانتیمتر با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون مناسبتی دیگر است.
  • این طرح لایه باز و آماده بنر ولادت امام سجاد علیه السلام با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کیند.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده بنر ولادت امام سجاد علیه السلام با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۸۸ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بنر ولادت امام سجاد علیه السلام با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح آماده بنر شهری ولادت امام سجاد

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 88 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما