Taking too long? Close loading screen.

.

طرح آماده بنر دهه فاطمیه psd

طرح لایه باز بنر ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح آماده بنر دهه فاطمیه با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و استفاده در مراسمات عزاداری دهه فاطمیه می باشد.

از ویژگی های این طرح آماده بنر شهری دهه فاطمیه با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح آماده بنر شهری دهه فاطمیه با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز آماده بنر شهری دهه فاطمیه با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۹۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرای می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده بنر شهری دهه فاطمیه با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • این طرح لایه باز و آماده بنر شهری دهه فاطمیه با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۰۰ در ۱۵۰ سانتیمتر با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ بنر مراسمارت عزاداری دهه فاطمیه می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز و بنر شهری آماده دهه فاطمیه با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۶۷ مگا بایت می باشد.

طرح آماده بنر دهه فاطمیه

جهت دانلود این طرح لایه باز و بنر آماده دهه فاطمیه با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بنر دهه فاطمیه بنر لایه باز دهه فاطمیه بنر شهری دهه فاطمیه بنر پشت منبر فاطمیه بنر پشت سن فاطمیه بنر لایه باز دهه فاطمیه بنر هیئتی بنر مراسمات هیئت هفتگی طرح لایه باز شهادت حضرت فاطمه

طرح آماده بنر دهه فاطمیه psd
طرح آماده بنر دهه فاطمیه psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 67 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com