Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز اعلامیه طرح آماده آگهی و اعلامیه ترحیم psd

طرح آماده آگهی و اعلامیه ترحیم psd

طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح آماده آگهی و اعلامیه ترحیم با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های دیگر می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش آگهی ترحیم با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح آماده و قابل ویرایش آگهی ترحیم ارائه شده در این پست با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش آگهی ترحیم با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۲۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش آگهی و اعلامیه ترحیم با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۴۲ در ۳۰ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت طراحی و چاپ انواع طراحی های گوناگون می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش آگهی و اعلامیه ترحیم با فرمت psd و کیفیت بالا ارائه شده در این پست اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده اعلامیه ترحیم یا آگهی ترحیم با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۳۰۹ مگا بایت می باشد که می توانید آن را در یک فایل zip دریافت کرده و هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.

طرح آماده آگهی و اعلامیه ترحیم psd

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش آگهی و اعلامیه ترحیم طرح اعلامیه با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

آگهی و اعلامیه ترحیم

طرح آماده آگهی و اعلامیه ترحیم psd
طرح آماده آگهی و اعلامیه ترحیم psd

طرح آماده آگهی و اعلامیه ترحیم psd
طرح آماده آگهی و اعلامیه ترحیم psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 309 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com