Taking too long? Close loading screen.

.

ست اداری سربرگ و کارت ویزیت با فرمت psd

طرحی را که برای این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو قرار داده ایم یک طرح بسیار کاربردی از سربرگ و کارت ویزیت برای ادارات و شرکت های گوناگون با فعالیت های مختلف می باشد که به راحتی می توانید یک ست اداری کاملا جذاب از سربرگ برای نامه نگاری ها و یا فاکتور های صادر شده از جانب شما به همراه کارت ویزیت جذاب را داشته باشید.

از ویژگی های این طرح آماده و قابل ویرایش ست اداری سربرگ کارت ویزیت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این ست اداری کاملا لایه باز و قابل ویرایش می باشد که شما دوستان می توانید آن را متناسب با سلیقه خود ویرایش کنید و یک ست اداری را برای شرکت و یا اداره خود طراحی کنید.
  • این ست اداری سربرگ و کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش در یک فایل کاملا لایه باز و در دو پوشه جداگانه کاملا تفکیک شده اند.
  • فرمت این طرح کاملا لایه باز ست اداری سربرگ و فاکتور و کارت ویزیت psd و قابل اجرا در نرم افزار فتوشاپ می باشد که می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح کاملا لایه باز آماده و قابل ویرایش  ست اداری سربرگ و کارت ویزیت بیش از 30 لایه و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • حجم این طرح کاملا لایه باز ست اداری سربرگ و کارت ویزیت با فرمت psd کمتر از دو مگا بایت می باشد و می توانید در یک فایل zip آن را دریافت کنید.

سربرگ و کارت ویزیت

جهت دانلود این طرح کاملا لایه باز ست اداری سربرگ و کارت ویزیت بکگراند لایه باز ست اداری طرح لایه باز ست اداری با فرمت psd باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

ست اداری سربرگ و کارت ویزیت با فرمت psd

ابراهیم قلی پور

1 دیدگاه دربارهٔ «ست اداری سربرگ و کارت ویزیت با فرمت psd;

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 2 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com