Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز تقویم تقویم 95 طرح لایه باز تقویم ۹۵ آتلیه عکس کودک psd

طرح لایه باز تقویم ۹۵ آتلیه عکس کودک psd

طرح لایه باز تقویم ۹۵ آتلیه عکس کودک psd

طرح لایه باز و آماده تقویم ۹۵ ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز تقویم ۹۵ آتلیه عکس کودک با فرمت psd مناسب جهت قرار دادن عکس فرزندانتان در این قاب ها استفاده از این طرح به عنوان تقویم دیواری یا تقویم رو میزی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز تقویم ۹۵ آتلیه عکس کودک با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح تقویم ۹۵ آتلیه عکس کودک با فرمت psd و کیفیت بالا به صورت کاملا لایه باز بوده و قه راحتی می توانید تصاویر به کار رفته در آن را با تصاویر فرزند دلبندتان تعویض نمایید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز تقویم ۹۵ آتلیه عکس کودک با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۵۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این تقویم ۹۵ آتلیه عکس کودک با فرمت psd در یک مجموعه با ۱۲ فایل psd که هر فایل مربوط به یک ماه می باشد ارائه شده که تصاویر آن ها به راحتی قابل تعویض بوده و نیز به عنوان تقویم دیواری یا رو میزی می توانید چاپ و استفاده کنید.
  • طرح لایه باز تقویم ۹۵ شخصی آتلیه عکس کودک با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۰ در ۱۵ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده تقویم ۹۵ آتلیه عکس کودک با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت تصاویر پسرانه و دخترانه اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این مجموعه طرح های لایه باز تقویم ۹۵ آتلیه عکس کودک با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۹۳ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این مجموعه طرح های لایه باز و آماده تقویم ۹۵ آماده آتلیه عکس کودک با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تقویم ۹۶

طرح لایه باز تقویم 95 آتلیه عکس کودک psd
طرح لایه باز تقویم ۹۵ آتلیه عکس کودک psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 93 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com