Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز تقویم تقویم 95 طرح لایه باز تقویم 95 آتلیه عکس کودکانه psd

طرح لایه باز تقویم 95 آتلیه عکس کودکانه psd

طرح لایه باز تقویم 95 آتلیه عکس کودکانه psd

طرح لایه باز و آماده تقویم 95 ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز تقویم 95 آتلیه عکس کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های شخصی تصاویر کودکانه دلبندتان می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز تقویم 95 آتلیه عکس کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح تقویم 95 آتلیه عکس کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده تقویم 95 آتلیه عکس کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 150 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز تقویم 95 آتلیه عکس کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا در یک مجموعه 12 تایی از فایل های psd که هر کدام مربوط به یک ماه و با قاب عکس مربوط به خود می باشد آماده و ارائه شده است.
  • این مجموعه طرح های لایه باز تقویم 95 آتلیه عکس کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا رد سایز 15 در 20 سانتیمتر با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های تقویم دیواری و یا تقویم رو میزی ارائه شده است.
  • حجم این طرح لایه باز تقویم 95 آتلیه عکس کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 157 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده تقویم 95 شخصی آتلیه عکس کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تقویم 96

طرح لایه باز تقویم 95 آتلیه عکس کودکانه psd
طرح لایه باز تقویم 95 آتلیه عکس کودکانه psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 157 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com