Taking too long? Close loading screen.

.

تقویم 94 فروشگاه های دوربین عکاسی psd

تقویم 94 فروشگاه های دوربین عکاسی psd

طرح لایه باز تقویم 94 ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح تقویم 94 مناسب برای فروشگاه های دوربین عکاسی با فرمت psd و کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز تقویم 94 فروشگاه های دوربین عکاسی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح تقویم 94 فروشگاه های دوربین عکاسی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز تقویم 94 فروشگاه های دوربین عکاسی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 50 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز تقویم 94 فروشگاه های دوربین عکاسی با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • طرح لایه باز تقویم 94 فروشگاه های دوربین عکاسی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 26 در 42 سانتیمتر با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز تقویم 94 فروشگاه های دوربین عکاسی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 11 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز تقویم 94 فروشگاه های دوربین عکاسی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تقویم 96

تقویم 94 فروشگاه های دوربین عکاسی psd
تقویم 94 فروشگاه های دوربین عکاسی psd

 

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 11 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com