Taking too long? Close loading screen.

.

تقویم 94 سیسمونی و پوشاک بچه گانه

تقویم 94 سیسمونی و پوشاک بچه گانه

طرح لایه باز تقویم 94 ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز تقویم 94 سیسمونی و پوشاک بچه گانه با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز تقویم 94 سیسمونی و پوشاک بچه گانه با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح تقویم 94 سیسمونی و پوشاک بچه گانه با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز تقویم 94 سیسمونی و پوشاک بچه گانه با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 150 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز تقویم 94 سیسمونی و پوشاک بچه گانه با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 26 در 42 سانتیمتر و با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • طرح لایه باز تقویم 94 سیسمونی و پوشاک بچه گانه ارائه شده در این پست با فرمت psd اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز تقویم 94 سیسمونی و پوشاک بچه گانه با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 14 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز تقویم 94 سیسمونی و پوشاک بچه گانه با فرمت psd از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تقویم 96

تقویم 94 سیسمونی و پوشاک بچه گانه
تقویم 94 سیسمونی و پوشاک بچه گانه

 

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 14 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com