Taking too long? Close loading screen.

تقویم ۹۴ برای فروشگاه تأسیساتی psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک تقویم ۹۴ برای فروشگاه تأسیساتی و به صورت کاملا لایه باز بوده که برای اولین بار در این سایت قرار می گیرد و انشاالله تلاش بر این است که برای هر یک از مشاغل چند طرح متنوع و قابل ویرایش در سایت قرار دهیم.

از ویژگی های این طرح لایه باز تقویم ۹۴ برای فروشگاه تأسیساتی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح تقویم ۹۴ فروشگاه تأسیساتی با فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز بوده که می توانید از آن در طراحی گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز تقویم ۹۴ برای فروشگاه تأسیساتی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۵۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز تقویم ۹۴ با فرمت psd و مناسب برای فروشگاه تأسیساتی با کیفیت بالا در سایز ۲۹ در ۴۲ سانتیمتر A3 و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.
  • این طرح لایه باز تقویم ۹۴ فروشگاه تأسیساتی با فرمت psd اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز تقویم ۹۴ فروشگاه تأسیساتی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۳ مگا بایت می باشد.

تقویم ۹۴ برای فروشگاه تأسیساتی psd

جهت دانلود این طرح لایه باز تقویم ۹۴ با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تقویم ۹۶

تقویم 94 برای فروشگاه تأسیساتی psd
تقویم ۹۴ برای فروشگاه تأسیساتی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 13 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما