Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز تقویم تقویم 93 تقویم 93 مناسب برای فروشگاه های تلفن همراه psd

تقویم 93 مناسب برای فروشگاه های تلفن همراه psd

تقویم 93 فروشگاه تلفن همراه psd

طرحی که در این لحظه برای دانلود آماده کرده ایم یک طرح لایه باز و جذاب و کاربردی از تقویم 93 مناسب برای فروشگاه های تلفن همراه یا موبایل فروشی ها می باشد و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظر خود را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.

از ویژگی های این تقویم لایه باز 93 مناسب برای فروشگاه های تلفن همراه یا موبایل فروشی ها با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح تقویم 93 مناسب برای فروشگاه های تلفن همراه یا موبایل فروشی ها کاملا لایه باز بوده و شما دوستان میت وانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظر خود را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • این تقویم 93 مناسب برای فروشگاه های تلفن همراه یا موبایل فروشی ها در سایز 42 سانتیمتر در 60 سانتیمتر و با کیفیت بسیار بالا می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز تقویم 93 مناسب برای فروشگاه های گوشی همراه بیش از 150 لایه تفکیک شده می باشد.
  • این طرح لایه باز تقویم 93 مناسب برای موبایل فروشی ها کاملا اختصاصی بوده و تنها می توانید از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو آن را دانلود کنید.
  • این طرح لایه باز تقویم 93 مناسب برای موبایل فروشی ها با رزولیشن 300dpi و مناسب برای چاپ آماده شده است.
  • حجم این طرح لایه باز تقویم 93 مناسب برای فروشگاه های تلفن همراه یا موبایل فروشی ها تنها 44 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز تقویم 93 موبایل فروشی ارشیا با طرح لایه باز و فرمت psd در سایز و کیفیت مناسب جهت چاپ باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

طرح لایه باز تقویم 96

تقویم 93 فروشگاه تلفن همراه psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 44 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com