Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز تراکت تبلیغاتی گوشی honor هوآوی psd

تراکت تبلیغاتی گوشی honor هوآوی psd

طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش تراکت ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک تراکت تبلیغاتی گوشی honor هوآوی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون فروشگاه های گوشی فروشی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز تراکت آماده و قابل ویرایش تبلیغاتی گوشی honor هوآوی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح تراکت آماده و قابل ویرایش تبلیغاتی گوشی های honor هوآوی با فرمت psd و کیفیت بالا منساب جهت فعالیت های تبلیغاتی گوشی فروشی ها کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز تراکت آماده و قابل ویرایش تبلیغاتی گوشی های honor هوآوی با فرمت psd و کیفیت بالا شامل بیش از 20 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش تراکت تبلیغاتی گوشی های honor هوآوی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 43 در 57 سانتیمتر با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی و پوستر های شهری می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش تراکت مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی گوشی های honor هوآوی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 50 مگابایت می باشد که می توانید آن را در یک فایل zip دریافت و مورد استفاده قرار داده و تغییرات مد نظرتان را در آن اعمال کنید.

تراکت تبلیغاتی گوشی honor هوآوی

جهت دانلود این طرح لایه باز تراکت آماده و قابل ویرایش تبلیغاتی گوشی های موبایل honor هوآوی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

تراکت تبلیغاتی گوشی honor هوآوی psd
تراکت تبلیغاتی گوشی honor هوآوی psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 50 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com