Taking too long? Close loading screen.

.

تراکت تبلیغاتی پیتزا فروشی psd

طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی پیتزا فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز تراکت آماده و قابل ویرایش تبلیغاتی پیتزا فروشی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح تراکت تبلیغاتی پیتزا فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • این مجموعه دارای دو فایل psd تراکت تبلیغاتی پیتزا فروشی شامل طرح پشت و روی تراکت پیتزا فروشی می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش تراکت تبلیغاتی فست فود و پیترا فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 40 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش تراکت تبلیغاتی فست فود و پیتزا فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 6 در 10 سانتیمتر با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحی تراکت تبلیغاتی می باشد.
  • طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش تراکت تبلیغاتی پیتزا فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی فست فود و پیتزا فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 12 مگا بایت می باشد.

تراکت تبلیغاتی پیتزا فروشی psd

جهت دانلود این طرح لایه باز تراکت آماده تبلیغاتی پیتزا فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

تراکت تبلیغاتی پیتزا فروشی psd
تراکت تبلیغاتی پیتزا فروشی psd

 

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 12 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com