Taking too long? Close loading screen.

.

تراکت تبلیغاتی پیتزا فروشی با 4 رنگ psd

طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی ارائه شده در این پست از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی پیتزا فروشی و فست فود با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی فست فود و پیتزا فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تراکت تبلیغاتی پیتزا فروشی و فست فود در 4 رنگ با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز که می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی پیتزا فروشی و فست فود با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 100 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این مجموعه تراکت تبلیغاتی فست فود و پیتزا فروشی با فرمت psd با 4 رنگ بوده که به راحتی می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی آماده و قابل ویرایش پیتزا فروشی و فست فود با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 29 در 21 سانتیمتر با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحی می باشد.
  • طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی پیتزا فروشی و فست فود با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی پیتزا فروشی و فست فود با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 145 مگا بایت می باشد.

تراکت تبلیغاتی پیتزا فروشی با 4 رنگ psd

جهت دانلود این طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی پیتزا فروشی و فست فود با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

تراکت تبلیغاتی پیتزا فروشی با 4 رنگ psd
تراکت تبلیغاتی پیتزا فروشی با 4 رنگ psd

 

ابراهیم قلی پور

1 دیدگاه دربارهٔ «تراکت تبلیغاتی پیتزا فروشی با 4 رنگ psd;

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 145 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com