Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ تراکت تبلیغاتی تراکت دیگر تراکت تبلیغاتی فروشگاه لوازم خانگی psd

تراکت تبلیغاتی فروشگاه لوازم خانگی psd

طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش تراکت تبلیغاتی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی فروشگاه لوازم خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی فروشگاهی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی آماده و قابل ویرایش لوازم خانگی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح آماده تراکت تبلیغاتی قابل ویرایش فروشگاه لوازم خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی آماده و قابل ویرایش با فرمت psd و کیفیت بالا شامل بیش از 50 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی آماده و قابل ویرایش فروشگاه لوازم خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا در سه رنگ می باشد که می توانید به راحتی هر کدام که مد نظرتان است را در طراحی های خود استفاده کنید.
  • این طرح لایه باز تراکت آماده و قابل ویرایش تبلیغاتی لوازم خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 21 در 29 سانتیمتر با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی فروشگاه می باشد.
  • طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش تراکت تبلیغاتی فروشگاه لوازم خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش تراکت تبلیغاتی فروشگاه لوازم خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 15 مگابایت می باشد که می توانید آن را در یک فایل zip دریافت کنید و هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.

تراکت تبلیغاتی فروشگاه لوازم خانگی psd

جهت دانلود این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش تبلیغاتی فروشگاه لوازم خانگی در سه رنگ با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

تراکت تبلیغاتی فروشگاه لوازم خانگی psd
تراکت تبلیغاتی فروشگاه لوازم خانگی psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 15 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com