Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند گرافیکی نقاشی گل مرداب psd

بکگراند گرافیکی نقاشی گل مرداب psd

بکگراند گرافیکی نقاشی گل مرداب

طرح لایه باز و آماده بکگراند ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز بکگراند گرافیکی نقاشی گل مرداب با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون گرافیکی کودکانه می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند گرافیکی نقاشی گل مرداب با فرتم psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند گرافیکی نقاشی گل مرداب با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند گرافیکی نقاشی گل مرداب با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • طرح لایه باز بکگراند گرافیکی آماده نقاشی گل مرداب با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت مهد کودک ها در سایز ۲۱ در ۲۱ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون مهد کودک می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده بکگراند گرافیکی فانتزی نقاشی گل مرداب با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۲ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بکگراند گرافیکی فانتزی نقاشی گل مرداب با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند گرافیکی نقاشی گل مرداب psd
بکگراند گرافیکی نقاشی گل مرداب psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 22 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما