Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند گرافیکی نقاشی مهد کودک psd

بکگراند گرافیکی نقاشی مهد کودک psd

طرح لایه باز و آماده بکگراند گرافیکی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز و جذاب بکگراند گرافیکی نقاشی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند لایه باز گرافیکی نقاشی مهد کودک با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند لایه باز گرافیکی نقاشی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده بکگران گرافیکی نقاشی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۷ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • طرح لایه باز بکگراند آماده گرافیکی نقاشی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۹ در ۲۱ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi می باشد.
  • حجم طرح بکگراند لایه باز گرافیکی نقاشی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۹ مگا بایت است.

بکگراند گرافیکی نقاشی مهد کودک

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بکگراند لایه باز گرافیکی نقاشی مهد کودک با فرمت psd  و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند گرافیکی نقاشی مهد کودک psd
بکگراند گرافیکی نقاشی مهد کودک psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 29 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما