Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند گرافیکی فانتزی گل psd

بکگراند گرافیکی فانتزی گل psd

طرح لایه باز و آماده بکگراند گرافیکی ارائه شده در این پست از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز بکگراند گرافیکی فانتزی گل با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت طراحی گل فروشی ها و طراحی های فانتزی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده بکگراند لایه باز گرافیکی فانتزی گل با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند لایه باز گرافیکی فانتزی گل با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده بکگراند لایه باز گرافیکی فانتزی گل با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۸ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده بکگراند لایه باز گرافیکی فانتزی گل با فرمت psd و کیفتی بالا مناسب جهت استفاده در طراحی کارت ویزیت گل فروشی در سایز ۳۹ در ۳۱ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی می باشد.
  • حجم طرح لایه باز بکگراند آماده گرافیکی فانتزی گل با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۵۸ مگا بایت می باشد.

بکگراند گرافیکی فانتزی گل

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بکگراند لایه باز گرافیکی فانتزی گل با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند گرافیکی فانتزی گل psd
بکگراند گرافیکی فانتزی گل psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 58 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما