Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند گرافیکی اسب سفید در ابر psd

بکگراند گرافیکی اسب سفید در ابر psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک بکگراند گرافیکی اسب سفید در ابر در بین ابر با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا با لایه های کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند گرافیکی اسب سفید در بین ابر با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند گرافیکی اسب سفید در بین ابر با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند گرافیکی اسب سفید در بین ابر با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۳۰ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند گرافیکی اسب سفید در بین ابر با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۴۲ در ۲۷ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند گرافیکی اسب سفید در بین ابر با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۸۳ مگا بایت می باشد.

بکگراند گرافیکی اسب سفید در ابر

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند گرافیکی اسب سفید در بین ابر با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند گرافیکی اسب سفید در ابر psd
بکگراند گرافیکی اسب سفید در ابر psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 83 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما