Taking too long? Close loading screen.

.

بکگراند کودکانه مهد کودک psd

 بکگراند کودکانه مهد کودک psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک بکگراند کودکانه کاملا لایه باز و مناسب برای مهد کودک ها با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند کودکانه مهد کودک با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند کودکانه مناسب برای مهد کودک ها کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید و یا از این لایه ها در طراحی های دیگر خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند کودکانه مهد کودک ها بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند کودکانه مناسب برای طراحی های تبلیغاتی مهد کودک ها در سایز ۲۹ در ۲۶ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت طراحی های گوناگون و چاپ می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند کودکانه مناسب برای طراحی های تبلیغاتی مهد کودک ها تنها ۲۵ مگا بایت است.

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند کودکانه با کیفیت بالا و مناسب برای طراحی های تبلیغاتی مهد کودک ها با فرمت psd و دارای لایه های کاملا تفکیک شده پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند کودکانه مهد کودک psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 25 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما